Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Сортувальник електродів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією сортувальника електродів 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову устаткування та пристроїв, що використовуються; технічні умови на покриття та зачищення електродів 2-ї і 3-ї груп якості; правила маркування спеціальних електродів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сортує та розбраковує електроди за зовнішнім виглядом. Перевіряє розміри та якість покриття електродів різних марок на їх відповідність вимогам державних стандартів для 2-ї та 3-ї груп якості. Розбраковує електроди на конвейєрних лініях. Обслуговує зважувальні автомати та автомати для сортування електродів за різностінністю. Бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.