Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник знефенолювання та знеспіридинування масел 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу добування фенолів та піридинових основ; принцип роботи устаткування, що обслуговується; схему комунікацій трубопроводів; вимоги державних стандартів до якості сировини, реактивів; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у веденні технологічного процесу знефенолювання та знеспіридинування масел. Готує розчин сірчаної кислоти. Видає сульфат-піридин в піридиновий цех. Продуває та пропарює комунікації. Бере участь у виявленні та усуненні несправностей в роботі устаткування, що обслуговується.