Категорія - Робітники |  Галузь - Видобування нафти та природного газу
Інструкція для посади "Слюсар з обслуговування бурових 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 6. Видобування нафти та природного газу", що затверджен Міністерством палива і енергетики України 28.07.1999 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і правила експлуатації обслуговуваного обладнання; правила користування контрольними приладами; методи оснащення талевої системи; правила і карту змазування бурового обладнання; схеми встановлення противикидного обладнання; призначення застосовуваних пристроїв малої механізації та контрольно-вимірювальних приладів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розбирає, ремонтує, складає, випробовує і обслуговує окремі агрегати, системи і установки під керівництвом слюсаря більш високої кваліфікації. Здійснює заміну спрацьованих частин бурових насосів. Перевіряє стан вишки, талевої системи, маршових драбин. Бере участь у роботі зі складання устєвої та фонтанної арматури, демонтажу обладнання бурових установок.