Категорія - Робітники |  Галузь - Видобування нафти та природного газу
Інструкція для посади "Слюсар з монтажу та ремонту основ морських бурових та естакад 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 6. Видобування нафти та природного газу", що затверджен Міністерством палива і енергетики України 28.07.1999 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією слюсаря з монтажу та ремонту основ морських бурових та естакад 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію і технічні характеристики будівельних механізмів та обладнання, використовуваних під час ремонтних робіт, правила їх експлуатації, можливі неполадки у роботі та способи їх усунення; схеми розміщення трубних зв'язків для кріплення основ, фундаментних брусів та інше.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує та координує роботи бригади під час ремонту основ морських бурових і естакад. Бере участь у підготовці і забиванні паль, у бурінні шурфу на дні моря, у спусканні та підійманні бурильного інструменту, заливальних труб, трубної арматури, у заливанні шурфу цементним розчином. Проводить розмітку для різання за шаблонами. Бере участь у центруванні секцій, ферм, посадочних майданчиків, пішохідних містків, в установленні і кріпленні надводних і підводних зв'язків блоків і секцій, ферм і ригелів основ морських бурових і естакад. Бере участь в укладанні, нарощуванні та кріпленні брусів і настиланні підлоги. Виготовлює складні шаблони. Веде облік робіт.