Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник розкладання 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: суть процесу розкладання; будову, принцип роботи основного і допоміжного устаткування, контрольно-вимірювальних приладів; схему арматури та комунікацій; фізико-хімічні властивості сировини, напівфабрикатів; правила відбору проб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес розкладання у виробництві фенолу сульфураційним способом, моносепту, бета-пікаліну або веде технологічний процес розкладання хімічних речовин різними методами під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Готує та завантажує сировину. Дозує реагенти в апарат. Вивантажує готовий продукт. Стежить за ходом технологічного процесу. Відбирає проби. Обслуговує технологічне устаткування. Готує устаткування до ремонту.