Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Флюсувальник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи електроплавильних печей, що обслуговуються; будову грануляційних установок та підйомно-транспортного устаткування, що обслуговується; склад шихти для різних марок флюсів; режим зварювання та допустиму вологість флюсів; призначення та правила використання контрольно-вимірювальних приладів; правила складування та зберігання флюсів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес варки флюсів загального призначення для електрозварювання в електроплавильних печах. Готує шихту для виплавки флюсу за заданим рецептом. Гранулює розплавлені флюси. Завантажує компоненти флюсу в електропіч. Бере участь у поточному ремонті печі. Прибирає робоче місце.