Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Флюсувальник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією флюсувальника 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову печей для варки та сушіння флюсів, що обслуговуються; технологію варки флюсів різних марок; вплив складу флюсів на якість електрозварювання; номенклатуру компонентів, що входять до складу флюсів; рецептуру готування флюсів; властивості компонентів флюсів та вимоги до їх якості; фізико-хімічні властивості та склад шихтових матеріалів та розкислювачів; вимоги до гранулометричного складу флюсів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес варки різних марок флюсів для електрозварювання в електроплавильних печах. Обслуговує та регулює роботу печі. Гранулює розплав флюсу мокрим способом. Замінює електроди в печах. Бере участь в заміні футеровки електроплавильної печі. Бере участь у ремонті та заміні футеровки електроплавильної печі.