Категорія - Керівники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Начальник варти воєнізованої охорони", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (молодший спеціаліст) та стаж роботи в охоронній службі - не менше 1 року або професійно-технічна освіта і стаж роботи в охоронній службі - не менше 2 років.

Знає та застосовує у діяльності: організаційно-розпорядчі документи Міністерства транспорту України, Укравіатрансу; власні нормативні документи підприємства, правила, стандарти та рекомендації міжнародних організацій цивільної авіації щодо забезпечення належного захисту діяльності підприємства від актів незаконного втручання та інших протиправних посягань; правила та норми охорони праці і пожежної безпеки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує практичний комплекс заходів, які спрямовано на захист діяльності аеропорту від актів незаконного втручання, терористичних, диверсійних та інших протиправних посягань на його нормальну діяльність. Підтримує систему охорони та захисту повітряних суден, об'єктів радіонавігації, зв'язку, життєзабезпечення. Планує і контролює розстановку особового складу варти відповідно до табелю постів. Здійснює контрольні перевірки несення служби вартовими, зберігання та використання вогнепальної зброї. Здійснює контроль і перевірку справності інженерно-технічних засобів охорони, пожежної сигналізації, стану захисної огорожі периметру аеропорту та об'єктів, радіо та телефонного зв'язку з постами охорони.