Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Алюмінювальник електротехнічних виробів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією алюмінювальника електротехнічних виробів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та схеми з'єднань устаткування вакуумних установок; режими розпилення алюмінію; способи алюмінювання; основи знань з електротехніки та вакуумної техніки; причини несправності вакуумних установок та способи їх усунення; можливі види браку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес алюмінювання деталей та виробів у вакуумних установках. Готує та налагоджує вакуумні установки. Установлює раціональний режим розпилення алюмінію та його регулювання за показаннями приладів. Визначає якість алюмінювання зовнішнім оглядом, виявляє та усуває несправності в роботі вакуумної установки.