Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Монтажник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Підготовка безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією монтажника 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: вимоги до монтажу посуду; способи закріплення змонтованого обладнання; порядок перевірки міцності та правильність монтажу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує монтаж посуду, фільтрів, змішувачів, підбір скляних, металевих і гумових матеріалів. Готує різні матеріали (пергамент, шпагат, марлю, вату, шланги), вставляє трубку у ватно-марлеві та гумові пробки різних розмірів. Вставляє та закріплює підготовлені сифони у бутилі, колби, апаратуру. Перевіряє змонтовані системи на міцність і герметичність. Передає готові ємкості на стерилізацію.