Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Монтажник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: вимоги до монтажу балонів; способи закріплення обладнання, яке підлягає монтажу; порядок перевірки міцності та правильності монтажу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує монтаж балонів у виробництві пелоїдину. Готує різні матеріали (пергамент, шпагат, марлю, вату, шланги), вставляє трубки у ватно-марлеві та гумові пробки різних розмірів. Вставляє та закріплює підготовлені сифони у бутилі, колби, апаратуру. Перевіряє змонтовані системи на міцність і герметичність. Передає готові ємкості на стерилізацію.