Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Зоолаборант розплідника лабораторних тварин 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією зоолаборанта розплідника лабораторних тварин 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: стандарти на племінних лабораторних тварин і вимоги до тварин, що призначені для спеціальних випробувань; схему розведення міжлінійних гібридів, ротаційну систему комплектування племінного молодняка; методику проведення трансплантації шкіри; клінічні ознаки специфічних захворювань лабораторних тварин; правила ведення обліку в племенних стадах.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розводить мишей, морських свинок, хом'яків, кроликів та інші види лабораторних тварин у стадах розплідників, які використовуються, за схемами рандомбридингу та інбридингу в племінних стадах розплідників. Відбирає і комплектує пари тварин племінного стада, які схрещені, та передає їх потомство в секції, які використовуються. Контролює інбредні лінії тварин на гомозиготність методом трансплантації шкіри. Проводить клінічний огляд і відбраковує тварин за зоотехнічними та фізіологічними лініями.