Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Міксеровий 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією міксерового 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи фізико-хімічних процесів, що відбуваються в міксері; будову та принцип роботи устаткування міксера та скраповозу; хімічний склад рідкого чавуну; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес усереднення чавуну в міксері під керівництвом міксерового вищої кваліфікації. Скачує шлак з міксерів ємкістю до 600 т, відбиває скрап, заправляє носик та горловину міксера, очищує чавуновозні ковші після зливання. Керує лебідкою та скраповозом. Відбирає проби чавуну на хімічний аналіз. Подає і готує шлакові ковші та вогнетривкі матеріали для заправляння міксера.