Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст заправної машини 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста заправної машини 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації заправної машини та торкрет-машини; властивості та призначення вогнетривких матеріалів, що застосовуються під час заправлення та торкретування окремих частин печі; види, властивості та якість мастильних матеріалів; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує заправною машиною та торкрет-машиною під час заправлення та торкретування задньої стінки, склепіння, набивання кришки завалювальних вікон мартенівських печей ємкістю 100 т і більше. Забезпечує подавання заправних матеріалів до машини та засипає їх в бункери. Заправляє торкрет-машину вогнетривкою масою. Подає заправну машину до печей. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується. Змащує вузли машини. Доглядає за машиною. Бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.