Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст збивальних машин 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Стаж роботи за професією мармеладника-пастильника 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: рецептури, технологію та технологічні режими збивання карамельної маси з екстрактом мильного кореня у збивальних котлах; будову обслуговуваних машин, правила їх експлуатації.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес збивання карамельної маси з екстрактом мильного кореня у збивальних котлах. Завантажує котли карамельною масою й екстрактом мильного кореня. Вмикає підігрів мішалки. Перевіряє якість сировини, що надходить, додає агарового клею та ароматичних речовин за рецептурою, розмішує масу. Фарбує сироп різними барвниками. Стежить за процесом збивання, витримує потрібну питому вагу, визначає готовність маси. Вивантажує готову масу. Регулює роботу обслуговуваних збивальних машин і котлів. Пускає та зупиняє устаткування.