Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Набирач стопорів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією набирача стопорів 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила технічної експлуатації сушильної печі; будову сталерозливних ковшів, стопорного механізму та шиберного затвору.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Набирає та сушить стопори для сталерозливних ковшів ємкістю до 100 т. Набирає стопори для сталерозливних ковшів ємкістю 100 т та більше під керівництвом набирача стопорів вищої кваліфікації. Перевіряє якість стопорних трубок і пробок, справність нарізки і прямолінійності стрижнів, щільність укладання котушок, надійність кріплення пробки, якість швів та приготовленого розчину. Керує талем або лебідкою під час завантаження та вивантаження стопорів з сушильної печі. Регулює температуру у сушильній печі та контролює режим сушіння стопорів. Набирає шиберні затвори.