Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст вагон-вагів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принципи роботи устаткування вагон-вагів та усіх завантажувальних механізмів; фізичні та хімічні властивості шихтових матеріалів; вимоги до якості мастильних матеріалів; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Подає та розвантажує у скіп шихтові матеріали під час обслуговування доменних печей об'ємом до 930 куб.м під керівництвом машиніста вищої кваліфікації. Чистить, обдуває та змащує усі механізми вагон-вагів та гризлі. Керує механізмами із зволожування матеріалів у скіпі. Стежить за роботою скіпів коксового дрібняку. Прибирає вагон-ваги та просипані матеріали на коліях вагон-вагів. Бере участь у ремонтах вагон-вагів та гризлі.