Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Скіповий 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією скіпового 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виплавки чавуну; будову та принцип роботи механізмів завантажування; властивості сирих матеріалів та палива, які завантажуються у доменну піч.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Заповнює скіпи неповністю механізованних доменних печей коксом, рудою та іншими шихтовими матеріалами. Регулює черговість подавання на колошник шихтових матеріалів та завантажування їх у піч. Відкриває та закриває переводні стрілки згідно з показаннями світлофору. Стежить за повнотою завантажування доменної печі. Веде облік подач, що завантажуються у піч. Бере участь у ремонті устаткування, яке обслуговується.