Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Транспортувальник шихти 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: види та фізичні властивості шихтових матеріалів, що завантажуються у доменну піч; послідовність завантажування та подавання шихтових матеріалів у неповністю механізовані печі.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Навантажує шихтові матеріали у вагонетки згідно з графіком завантажування печей, підкочує вагонетки до вагів, зважує та доставляє завантажені вагонетки до неповністю механізованих доменних печей та порожніх - до місця завантажування. Ставить у кліть вагонетки та бадді з шихтовими матеріалами та викочує з кліті порожні вагонетки. Перевіряє якість шихти, яка подається. Стежить за справним станом кліті, бімсових колій та стрілок.