Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Паяльщик труб 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виробництва звертних паяних труб; принцип роботи устаткування, що обслуговується; сортамент труб; вимоги державних стандартів до якості труб; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічні процеси паяння та відпалу в процесі виробництва звертних паяних труб під, керівництвом паяльщика вищої кваліфікації. Задає труби у піч та стежить за їх проходженням і виходом з холодильної камери. Контролює якість паяння та механічні властивості труб. Готує захисні мастила. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь у його ремонті.