Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Паяльщик труб 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією паяльщика труб 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес виробництва звертних паяних труб; будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; склад захисного газу та принцип його одержання; режими паяння; конструктивні особливості основного та допоміжного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічні процеси паяння та відпалу в процесі виробництва звертних паяних труб. Стежить за роботою печі та допоміжного устаткування. Контролює задані режими паяння. Регулює подавання захисного газу в піч. Бере участь у заміні муфелів печі.