Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Насаджувач манжет 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: склад, властивості та способи приготування пасти; прийоми насаджування манжет на карбідокремнієві стрижні; режими сушіння виробів; види браку виробів та способи його усунення; сортамент карбідокремнієвих стрижнів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Насаджує манжети на карбідокремнієві стрижні. Заготовляє пасту шляхом зважування компонентів та їх перемішування відповідно до установленої технології. Наносить пасту на поверхню стрижнів та насаджує манжети. Сушить вироби за установленим режимом. Оглядає вироби та сортує їх за зовнішнім виглядом.