Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Пресувальник колес та бандажів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією пресувальника колес та бандажів 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес пресування заготовок та прокатки колес і бандажів; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації преса обтиску та прошивання заготовки; способи налагодження устаткування, що обслуговується.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічні процеси обтиску, формування та прошивання заготовок для колес і бандажів. Подає заготовки на прес. Відбиває окалину на заготовках та здуває її струменем пари.