Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Оператор профілевигинального агрегату 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу профілювання металу; принцип роботи устаткування профілевигинального агрегата, що обслуговується; контрольно-вимірювальних приладів пульта керування; сортамент і марки сталі профільованого металу; основи електрослюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує механізмами набору рядів, укладачем, підйомними упорами та кишень-вагами безперервного профілевигинального агрегата. Стежить за роботою устаткування, що обслуговується, підналагоджує механізми на заданий режим. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь у його ремонті та перевалці валків.