Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Копрівник з оброблення брухту та відходів металу 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією копрівника з оброблення брухту та відходів металу 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила технічної експлуатації копра; методи та прийоми обробки металобрухту під час копрового розбивання; фізичні властивості металів; розміри та види готової продукції; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обробляє брухт та відходи чорних і кольорових металів на молотах, копрах з копровою бабою вагою до 10 т. Обробляє брухт та відходи чорних і кольорових металів на копрах з копровою бабою 10 т і більше під керівництвом копрівника вищої кваліфікації. Укладає брухт на шабот з вибором найбільш вигідного положення для його розбиття. Визначає необхідну вагу та висоту підіймання копрової баби залежно від характеру брухту. Керує лебідкою підіймання копрової баби. Прибирає готову продукцію біля копра. Стежить за справністю механізмів, що обслуговуються, очищає шабот від шлаку і сміття. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується.