Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Копрівник з оброблення брухту та відходів металу 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи процесу обробки брухту та відходів (як вторинної сировини) металу; принцип роботи та правила технічної експлуатації молотів, копрів, сигнального верстата; правила навантаження та вивантаження брухту і відходів чорних металів кранами; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обробляє брухт та відходи чорних і кольорових металів на молотах, копрах з копровою бабою вагою до 10 т під керівництвом копрівника вищої кваліфікації. Розвантажує вагони з металобрухтом, що прибули на дільницю, та навантажує оброблений брухт, сміття і шлак в контейнери і вагони. Подає сигнали машиністу крана під час навантаження та вивантаження брухту. Подає сигнали під час підіймання копрової баби. Бере участь в ремонті устаткування, що обслуговується.