Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст машини для ламання футерування конверторів та ковшів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста машини для ламання футерування конверторів та ковшів 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і правила технічної експлуатації машини, що обслуговується; кінематичні схеми керування механізмами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує машиною для ламання футерування конверторів. Стежить і доглядає за устаткуванням машини. Оглядає та випробовує механізми керування. Виявляє та усуває несправності в роботі машини і бере участь в її ремонті.