Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст машини для ламання футерування конверторів та ковшів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи машини для ламання футерування сталерозливних і чавуновозних ковшів; властивості та призначення вогнетривких матеріалів, що застосовуються для футерування ковшів, способи виконання робіт за допомогою машини; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує машиною для ламання футерування сталерозливних і чавуновозних ковшів. Стежить і доглядає за устаткуванням машини. Оглядає та випробовує механізми керування. Виявляє та усуває несправності в роботі машини, що обслуговується, бере участь у ремонті.