Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Комплектувальник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією комплектувальника 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила та прийоми комплектування готової продукції; технічні вимоги до готової продукції; способи зберігання готової продукції; будову механізмів та пристроїв, які застосовуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Комплектує готову продукцію в партію за заказами, формами, моделями, забарвленням, артикулами та іншими ознаками відповідно до технічних умов та робочих інструкцій. Приймає готові вузли та деталі від робітників, комплектує та передає в кооперуючі цехи. Підбирає, розставляє, укладає та комплектує партії продукції на випуск. Перевіряє якість готової продукції за зовнішнім виглядом, веде підрахунок метражу, ваги, кількості одиниць в кожній партії. Виконує супровідні роботи (підрізає кромки, задирки, усуває зовнішні дефекти, сортує вироби, заправляє відсортовану продукцію на намотувальні пристрої, стежить за правильністю намотування.