Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Комплектувальник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією комплектувальника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила та прийоми комплектування; найменування та властивості матеріалів, які комплектуються; послідовність складання продукції, яка комплектується; правила обліку, транспортування, укладання, зберігання, упакування продукції, яка комплектується, та порядок оформлення встановленої документації; правила відбору проб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Комплектує в партію готову продукцію за гатунками, еталоном, загальною вагою, лінійними розмірами, асортиментом, тематикою, кресленнями, специфікацією, відомостями, каталогами та прейскурантами з використанням даних лабораторних досліджень або технічного контролю. У разі потреби замірює та зважує вироби. Комплектує вироби з укладанням в тару. Комплектує вироби із 5-6 деталей з укладанням в поліетиленовий пакет та заварюванням на зварювальних апаратах. Розставляє, маркує, укладає, комплектує та упаковує партії продукту для відправлення споживачу. Перевіряє наявність повного комплекту, якість упакування та міцність тари. Відбирає проби. Перераховує натуральні вимірювачі у стандартні. Оформляє документи на здавання готової продукції. Здає продукцію на склад. Обліковує здану продукцію. Керує комплектувальниками нижчої кваліфікації за їх наявністю.