Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво парфумерної продукції та косметичних засобів
Інструкція для посади "Апаратник приготування парфумерних композицій та рідин 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 26. Виробництво парфумерної продукції та косметичних засобів", що затверджен Державним комітетом України з харчової промисловості 01.01.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: асортимент та основні властивості сировини, матеріалів і напівфабрикатів; правила регулювання завантаження та дозування сировинних компонентів з дотриманням суворої послідовності; органолептичні ознаки, що характеризують якість одержуваних парфумерних рідин; будову та принцип роботи обслуговуваного устаткування; правила відбору проб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у веденні технологічного процесу приготування композицій, запашників, настоїв, розчинів або парфумерних рідин. Регулює завантаження сировинних компонентів згідно з технологічним режимом. Перемішує рідини мішалкою або шляхом подачі стисненого повітря. Веде органолептичний контроль за перебігом процесу та якістю одержаних рідин. Регулює роботу мішалок (кописток) або подачі стисненого повітря залежно від інтенсивності перемішування. Готує устаткування та комунікації: чистить, промиває, змащує. Завантажує сировину. Перевіряє устаткування та усуває дрібні несправності у його роботі. Відбирає проби.