Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст тістообробних машин 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, підвищення кваліфікації, стаж роботи за професією машиніста тістообробних машин 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес оброблення та вистоювання тіста; методи органолептичної оцінки якості тіста; вимоги до якості тіста, маси і форми виробів; вплив якості тіста на масу виробів та на роботу механізмів; сорти тіста і готової продукції; будову, принцип роботи та правила експлуатації обслуговуваного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує тістообробний агрегат або одну ділильну машину для оброблення штучних сортів хліба, булочних, бубличних і сухарних виробів. Регулює надходження тіста у приймальний пристрій машини. Перевіряє якість і масу шматків тіста. Змащує і чистить окремі вузли машин. Укладає дошки і листи з напівфабрикатами на вагонетку, транспортер або пруфер. Виконує інші роботи під керівництвом машиніста вищої кваліфікації.