Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Армувальник кабельних виробів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією армувальника кабельних виробів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії преса; прості електричні схеми; марки та перетини проводів; типи наконечників та їх призначення відповідно до виводів проводів; конструкції муфт, напівмуфт та стакана; способи заварювання поліхлорвінілових трубок.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Армує проводи з одночасним складанням деталей стакана, малих корпусів контрольних муфт. Готує кінці проводів для армування та запресування. Розкладає кінці проводів за забарвленням. Підбирає наконечники різних типів згідно з кресленням та запресовує їх до кінців проводів на пресі. Заварює поліхлорвінілову трубку. Виконує остаточне з'єднання деталей напівмуфт та встановлює складальні одиниці в гніздо барабану.