Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Скручувальник-ізолювальник жил та кабелю 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією скручувальника-ізолювальника жил та кабелю 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову основних вузлів крутильно-ізолювальних машин загального скручування та їх взаємодію; типи барабанів; конструкцію кабелів; технологічні інструкції зі скручування та ізолювання жил та кабелю; марки ізоляційних та екрануючих матеріалів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Скручує та ізолює жили силових кабелів перетином до 6 мм, телефонних кабелів до 100 пар, телеграфних кабелів до 19 жил та низькочастотних кабелів четвірного скручування на крутильно-ізолювальних машинах. Відбирає, встановлює та заміняє котушки із жилою, ролики, ізоляційні матеріали, екранні стрічки та мірні стрічки. Стежить за надходженням елементів кабелю, скручуванням та накладанням ізоляційних матеріалів, екранних стрічок. Укладає готові вироби на приймальний барабан.