Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Зашивальник м'якої тари 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії зашивальних машин, способи їх налагоджування; правила зашивання мішків із зерном, продуктами його переробки та насінням; правила поводження з насінням, яке протравлено отрутохімікатами; правила маркування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Зашиває мішки та іншу м'яку тару з готовою продукцією, напівфабрикатами, висівками, відходами на мішкозашивальній машині відповідно до вимог державних стандартів. Пришиває маркувальні ярлики. Заправляє мішкозашивні машини. Підносить шпагат та нитки. Бере участь у ремонті зашивальних машин.

Спеціалізація
У разі зшивання м'якої тари вручну.