* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник виробництва піридинових основ 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виробництва важких піридинових основ; принцип роботи устаткування, що обслуговується; властивості піридинових продуктів; способи безпечних прийомів роботи з хімічними реактивами; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виробництва важких піридинових основ під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Приймає сировину та контролює її якість. Подає та регулює подавання пари, флегми, охолоджувальної води на конденсатори та холодильники. Контролює згідно з показаннями контрольно-вимірювальних приладів основні параметри процесу. Видає сульфат натрію після відстоювання. Бере участь у виявленні та усуненні несправностей в роботі устаткування, що обслуговується.