* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Вальцювальник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією вальцювальника 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову устаткування, яке обслуговується, та принцип його роботи; прийоми роботи; спосіб висмоктування повітря з пакета; технічні вимоги до якості індивідуальних пакетів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Вальцує індивідуальні перев'язувальні пакети, а також виготовляє суміші полівінілхлоридних, гліфталевих, кумаронових та інших полімерних сумішей на вальцях з довжиною валків до 800 мм під керівництвом вальцювальника вищої кваліфікації. Знімає перев'язувальні пакети з конвеєра та висмоктує з них повітря насосом. Заклеює отвори в прогумованій етикетці індивідуального пакета. Укладає готові індивідуальні пакети на конвеєр. Готує устаткування (вальці, насоси), які обслуговуються, до роботи.