Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Дробильник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією дробильника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: режим процесу дроблення; властивості сировини; будову, принцип роботи дробильних механізмів; прийоми робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Провадить дроблення матеріалів, відходів виробництва, хімічної сировини на дробильних агрегатах різних систем. Регулює завантаження та роботу агрегатів. Відбирає за фракціями, складає шихту (суміш) за рецептурою. Веде облік виробітку. Стежить за роботою устаткування та приймає устаткування з ремонту.