Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Дробильник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією дробильника 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: режим процесу дроблення; фізико-хімічні властивості сировини; будову устаткування та механізмів; контрольно-вимірювальних приладів; прийоми роботи; призначення допоміжного устаткування та спеціальних пристроїв; технічні вимоги до сировини.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес дроблення матеріалів, відходів виробництва, хімічної сировини на дробильних аґреґатах різних систем з одночасним керівництвом дробильниками нижчої кваліфікації з зокрема, дроблення отруйних, вогненебезпечних продуктів. Контролює правильне ведення технологічного процесу за допомогою контрольно-вимірювальних приладів та автоматики. Контролює навантаження на електродвигун. Перевіряє роботу пилозбірників: контроль перепаду тиску на резервуарних фільтрах та вивантаження пилу. Контролює ступінь забруднення фільтрів.