Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст зернових навантажувально-розвантажувальних машин 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи транспортерів, транспортерів типу "норій", скидальних візків, механічних лопат, поворотних труб, лебідок, їх пускового устаткування; технологічні схеми розміщення та переміщення зерна на елеваторах, складах; правила забезпечення збереження якості і кількості зерна.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує внутрішньоскладськими стаціонарними механізмами під час навантаження та вивантаження зернових і таропакувальних вантажів. Обслуговує стаціонарні і пересувні транспортери, транспортери типу "норій", скидальні візки, механічні лопати і поворотні труби під час завантаження та вивантаження зерна у силосах і складах, переміщення зерна і продукції на навантажувально-розвантажувальних роботах. Проводить технічне обслуговування механізмів. Підключає та відключає машини від джерел живлення. Виявляє несправності в роботі механізмів та усуває найпростіші з них. Забезпечує нормальний санітарний стан робочої зони і обслуговуваного устаткування.