* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Авіаційний механік з радіоустаткування 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основні знання з радіоустаткування, а також правила технічної експлуатації та технічного обслуговування радіоустаткування повітряних суден, що обслуговуються; характерні експлуатаційні особливості та несправності; функціональні схеми радіоустаткування; призначення перевірних літакових установок і контрольно-вимірювальних приладів і правила догляду за ними; основні матеріали, деталі, нескладні агрегати, які застосовуються, під час технічного обслуговування радіоустаткування та їх маркування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує підготовчо-заключні роботи з технічного обслуговування радіоустаткування повітряних суден. Виконує під керівництвом робітника вищої кваліфікації нескладні роботи з технічного обслуговування радіоустаткування та усуває прості несправності - видалення з антен і обтічників снігу, льоду; відкриття лючків для огляду та знімання блоків радіостанцій; дрібний ремонт облатки шнурів авіагарнітур та інші роботи.