* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Водій електро та автовізка 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову електро- та автовізків різних систем і взаємодію їх вузлів, допустиму вантажопідйомність електро- і автовізків та їх основні експлуатаційні дані, строки і способи заряджання акумуляторів; правила навантаження і розвантаження вантажів; правила укладання і кріплення вантажів; допустимі габарити; принцип роботи двигуна внутрішнього згоряння; види палива і мастил для обслуговування електро- і автовізків; способи слюсарних робіт; порядок оформлення документації на приймання і здавання вантажів; правила транспортування і охорони праці.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує електро- та автовізками різних систем, їх підйомними платформами і кранами. Наглядає за правильністю навантаження, кріплення і розвантаження вантажів або навантажує вантажі власними силами. Транспортує і забезпечує збереженість вантажів. Оформляє документи на приймання і здавання вантажів. Виконує поточний ремонт і змащує вузли електро- і автовізків.