Категорія - Фахівці |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Технік-доглядач підприємства житлового та комунального господарства I категорії", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією техніка-доглядача організації житлово-комунального господарства II категорії не менше 2 років.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, накази, розпорядження та інші керівні матеріали щодо житлових організацій; правила і норми технічної експлуатації житлового фонду; положення про виконання планово-запобіжного ремонту житлового фонду; основи організації праці і трудового законодавства; правила і норми охорони праці та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Забезпечує збереженість і правильність технічної експлуатації житлового фонду, санітарного утримання домоволодінь, своєчасне і якісне обслуговування за заявками мешканців, ремонт закріплених за ним будинків, будівель і територій садиб. Контролює виконання графіка профілактичних оглядів, планових і непередбачених ремонтів. Позачергово оглядає покрівлі, карнизи, балкони, галереї після злив, великих снігопадів, сильних вітрів тощо. Здійснює контроль за прибиранням території, санітарним станом сміттєпроводів, сміттєзбірників, своєчасним вивезенням побутового сміття, дотриманням правил протипожежного захисту будинків, норм і правил охорони праці під час ремонтів і технічної експлуатації житлового фонду. Складає заявки на матеріали для ремонту, веде журнал заявок мешканців на виконання ремонту. Вимагає від мешканців та орендарів нежилих приміщень дотримання договірних зобов'язань. Приймає населення.