Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Коагулянник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією коагулянника 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову технологічного обладнання і споруд реагентного господарства і режим їх роботи, норми і дози реагентів; правила ведення обліку витрати реагентів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує змішувачі продуктивністю понад 400 тисяч куб.м на добу. Обслуговує установки для приготування кількох видів реагентів: коагулянту, вапна, вугілля та інші. Обслуговує установки для приготування активованої кремнекислоти та інших видів флокулянтів вітчизняного і зарубіжного виробництва. Обслуговує системи автоматичного дозування, переключає керування з автоматичного на ручне і навпаки. Регулює технологічні параметри змішувачів, камер утворення пластівців, відстійників. Контролює справність будівельних конструкцій та обладнання змішувачів.