Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Електромеханік з обслуговування і ремонту вітроенергетичної установки V група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електрослюсаря з ремонту електроустаткування електростанцій IV групи кваліфікації - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: особливості конструкції і принцип роботи ВЕУ, технічні характеристики, кінематичні, гідравлічні і електричні схеми вітроустановок, схеми керування і автоматики ВЕУ, приймання робіт і послідовність операцій під час ремонту, регулювальні функції, норми випробовувань.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує складні роботи з монтажу вітроенергетичних установок. Проводить розбирання, ремонт, налагодження і випробовування вітроенергетичних установок. Здійснює експлуатаційне обслуговування і забезпечує безперебійну роботу механічних, гідравлічних і електросилових систем, систем керування і автоматизації вітротурбін. Виконує такелажні, стропальні, верхолазні роботи, пов'язані з переміщенням, демонтажем деталей і вузлів вітротурбін на висоті, розбирає, складає і регулює вітротурбіни в польових умовах.