Категорія - Робітники |  Галузь - Добувна промисловість
Інструкція для посади "Концентраторник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 5. Добувна промисловість", що затверджен наказом N 62 Міністерства палива та енергетики України 14.01.2000. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію та принцип роботи концентраційних столів відсаджувальних машин; технологічний процес відсадження, основні фізичні й хімічні властивості сировини, що обробляється, концентратів та продуктів; стан постілі в кожній камері відсаджувальних машин; методи регулювання обслуговуваних механізмів та установок, основні принципи збагачення; норми виходу та вимоги до якості кінцевих продуктів; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес концентрації матеріалів збагачення на відсаджувальних машинах, концентраційних столах та іншому збагачувальному обладнанні. Здійснює регулювання рівномірного живлення машин, столів водою та вихідним матеріалом, перевірку стану сіток та штучної постелі відсаджувальної машини, контроль за якістю розділення матеріалу збагачення на підставі аналізу відібраних проб усіх продуктів відсадження та інших видів збагачення. Виконує пуск та зупинку відсаджувальних машин і допоміжного обладнання. Спостерігає за роботою механізмів столу та відсаджувальних машин. Виявляє та усуває несправності в роботі обслуговуваного обладнання.

Спеціалізація
У разі обслуговування концентраційних столів.