Категорія - Робітники |  Галузь - Добувна промисловість
Інструкція для посади "Дозувальник реагентів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 5. Добувна промисловість", що затверджен наказом N 62 Міністерства палива та енергетики України 14.01.2000. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією дозувальника реагентів 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення реагентів під час флотації та їх номенклатуру; схему реагентопроводів та точки подавання реагентів; способи заміру концентрації реагентів; облік і правила зберігання реагентів; умовну сигналізацію; способи застосування токсичних реагентів при великій кількості точок дозування; методи проведення розрахунків та встановлення на приладах заданих режимів дозування автоматичними системами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює обслуговування живильників, реагентопроводів, дозувальних установок до чотирьох секцій та забезпечення їх безперебійної роботи. Переносить та розподіляє розчини реагентів, що надходять, за витратними бочками і точками живлення. Проводить контрольні заміри концентрації розчинів реагентів. Веде облік витрат розчинів реагентів за одиницю часу і на тонну перероблюваного вугілля. Виявляє та усуває неполадки в роботі обслуговуваного обладнання. Проводить періодичне очищення баків живильників реагентів від нерозчинного осаду.

Спеціалізація
У разі обслуговування реагентопроводів, дозувальних установок з чотирьох і більше секцій за сумарними витратами реагентів на одну секцію понад 20 куб.м/г.