Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник нітрозування 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему виробництва; суть технологічного процесу; будову, принцип роботи основного і допоміжного устаткування; технологічний режим; фізико-хімічні властивості сировини та продукту; правила відбору проб; методику проведення аналізів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес нітрозування під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Приймає та готує сировину, приготовляє розчин нітриту натрію, завантажує сировину та напівфабрикати. Вивантажує продукт і передає на наступні стадії. Відбирає проби. Стежить за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Стежить за станом устаткування.