* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник коагуляції 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: суть технологічного процесу; правила регулювання його; будову, принцип роботи устаткування, яке обслуговується; схему арматури, комунікацій; технічні умови на готовий продукт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес коагуляції шляхом додавання розчину кухонної солі. Готує розсіл (кухонної солі), зливає розсіл і конденсат в реактор, перемішує, підігріває розчин, витримує температурний режим процесу, візуально визначає готовність та якість скоагульованого продукту. Фільтрує на нутч-фільтрах, передає продукт за призначенням. Обслуговує реактори, насоси, фільтри, конденсатори та інше устаткування та комунікації. Пускає та зупиняє устаткування, обпресовує, чистить устаткування.