Категорія - Робітники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Авіаційний механік з планера та двигунів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основні конструктивні та технічні дані повітряного судна, що обслуговується, частин повітряних суден, а також правила технічної експлуатації; експлуатаційні особливості та характерні несправності авіаційної техніки, що обслуговується; правила її зберігання і консервації; застосовувані під час технічного обслуговування матеріальної частини повітряного судна, основні мастила, суміші, рідини і матеріали, їх призначення; призначення і принцип дії аеродромного устаткування, пристроїв, інструмента; порядок підготовки робочого місця для всіх видів регламентів технічного обслуговування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує підготовчо-заключні роботи під час технічного обслуговування повітряних суден за технічними регламентами. Проводить підготовчі роботи щодо усунення виявлених несправностей на повітряних суднах.